2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów sanitarnych dla potrzeb Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Krotoszynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Sukcesywna dostawa materiałów sanitarnych dla potrzeb Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Krotoszynie” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ – formularz cenowy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44411000 Sanitärerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01/TT/PN/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w okresie obowiązywania umowy skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 PZP. Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania z prawa opcji w sytuacji uzasadnionej względami organizacyjnymi, prawnymi, potrzeby zwiększenia ilości materiałów sanitarnych. Maksymalna wielkość opcji – do 20% zwiększenia zakresu Przedmiotu zamówienia określonego w formularzu cenowym. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający powiadomi Wykonawcę z co najmniej 7-dniowym uprzedzeniem w stosunku do terminu, w który zamówienie objęte opcją winno być realizowane przez Wykonawcę. Wraz z informacją o skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy informacje o zakresie uruchomionego prawa opcji oraz dane niezbędne dla prawidłowego wykonania. Rozliczenie za zrealizowany przez Wykonawcę zakres objęty opcją będzie dokonywane przy zastosowaniu cen jednostkowych wynikający z oferty Wykonawcy, adekwatnie do wielkości, zakresu i rodzaju czynności wykonanych przez Wykonawcę w ramach zamówienia objętego opcją. Obowiązki Zamawiającego i Wykonawcy przewidziane dla wykonania zamówienia podstawowego stosuje się odpowiednio do zamówienia objętego opcją. Zamawiający zastrzega możliwość niezrealizowania do 50% zakresu Przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.