See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 3D metaalprinters
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van de levering drie (3) stuks 3D metaalprinters van twee (2) verschillende typen. De levering bij beide typen printers is inclusief bijbehorende software, installatie, instructie, dienstverlening en onderhoud. Per type printer wordt een overeenkomst voor ondersteunende dienstverlening en onderhoud afgesloten voor een periode van vijf (5) jaar met de mogelijkheid deze te verlengen met twee (2) keer één (1) jaar. Deze opdracht is verdeeld in twee (2) percelen: Perceel 1: De levering en installatie van twee (2) LBPF (laser based powder fusion) printers en de optie tot het afnemen van één (1) extra LBPF printer. Daarnaast behoort ook het afnemen van een gebruikerstraining en een dienstverlenings-/onderhoudsovereenkomst voor deze printers tot dit perceel; Perceel 2: De levering en installatie van één (1) LMD (laser metal deposition) printer en de optie tot het afnemen van één (1) extra LMD printer. Daarnaast behoort ook het afnemen van een gebruikerstraining en een dienstverlenings-/onderhoudsovereenkomst voor deze printer(s) tot dit perceel. De hierbij gebruikte procedure is de Europese openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012. De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Mercell.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42632000 Numerisch gesteuerte Maschinen für die Metallbearbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30232110 Laserdrucker, 42630000 Werkzeugmaschinen für die Metallbearbeitung, 42631000 Werkzeugmaschinen für die Metalloberflächenbehandlung, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 45262670 Metallbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Levering en onderhoud van 2x LBPF printers
Beschreibung: De levering en installatie van twee (2) LBPF (laser based powder fusion) printers en de optie tot het afnemen van één (1) extra LBPF printer. Daarnaast behoort ook het afnemen van een gebruikerstraining en een dienstverlenings-/onderhoudsovereenkomst voor deze printers tot dit perceel.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Levering en onderhoud van 1x LMD printer
Beschreibung: De levering en installatie van één (1) LMD (laser metal deposition) printer en de optie tot het afnemen van één (1) extra LMD printer. Daarnaast behoort ook het afnemen van een gebruikerstraining en een dienstverlenings-/onderhoudsovereenkomst voor deze printer(s) tot dit perceel.