See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfswagens elektrisch
Beschreibung: De gemeente gaat een deel van haar wagenpark vervangen. In 2025 zijn reeds vijf dieselbedrijfswagens vervangen. Voor 2026 staat de vervanging van de overige zes bedrijfswagens in de planning. De huidige wagens rijden op diesel. Deze moeten worden vervangen door zes elektrische bedrijfswagens. In hoofdstuk 4 zijn de eisen die de gemeente stelt aan de bedrijfswagens opgenomen. Onderstaand per perceel en type auto aangegeven, waarvoor ze worden ingezet: - Perceel 1: Bedrijfswagens worden ingezet voor groen en grijs werkzaamheden - Perceel 2: Bedrijfswagens worden ingezet voor groen en grijswerkzaamheden en sport. - Perceel 3: Bedrijfswagens worden ingezet voor algemeen werkzaamheden; ze rijden daarbij ook regelmatig over fietspaden en in het winkelcentrum. Er wordt jaarlijks per auto gemiddeld wordt 10.000 km gereden. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 899929
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Twee stuks bedrijfswagens elektrisch met dubbele cabine (6 pers) met kieplaadbak.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Twee stuks bedrijfswagens elektrisch met enkele cabine (3 pers) met kieplaadbak.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Twee stuks bedrijfswagens elektrisch met enkele cabine (2 pers) met kieplaadbak.
Interne Kennung: 3