See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BOUWEN VAN 17 SOCIALE KOOPWONINGEN EN EEN ZORGWONING
Beschreibung: Het uit te voeren project betreft de nieuwbouw van : - 17 Vlabinvest sociale koopwoningen - een zorgwoning als uitbreiding op de bestaande zorgwoning Zuurhage 1 gelegen te Zuurhage 4 -, 1910 Kampenhout
Interne Kennung: PPP0LU-169/6039/2026/RJA/BOUWEN ZUURHAGE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 17 Vlabinvest koopwoningen
Beschreibung: 17 Vlabinvest koopwoningen
Interne Kennung: 2026/RJA/BOUWEN ZUURHAGE_1
Los: LOT-0002
Titel: 1 zorgwoning
Beschreibung: 1 zorgwoning
Interne Kennung: 2026/RJA/BOUWEN ZUURHAGE_2