328227-2025 - Ergebnis
Polen – Server – Dostawa serwera
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa serwera
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. serwera, zwanego dalej „sprzętem”. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, pochodzić z bieżącej produkcji (nie starszy niż 2024), posiadać stosowne certyfikaty dopuszczające go do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup sprzętu wraz z jego dostarczeniem do Zamawiającego, rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez Zamawiającego. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny sprzętu. 3) Termin realizacji zamówienia: do 11 dni od daty przekazania zamówienia wystawionego w wyniku zawartej umowy. Zamawiający przekaże Wykonawcy zamówienie w maksymalnym terminie do 30 od daty zawarcia umowy. 4) Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Instytut Informatyki ul. Będzińska 39, 41-200 Sosnowiec; 5) Wymagany minimalny termin gwarancji: 36 miesięcy licząc od daty podpisania protokołu odbioru. 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 7) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na dodatkowe dostawy w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. 8) Przed wszczęciem postępowania nie przeprowadzono konsultacji rynkowych.
Vorherige Bekanntmachung156523-2025
Interne KennungDZP.382.2.56.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1) Komunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 2) Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/. Szczegóły dotyczące zasad komunikacji zawarto w rozdz. VIII SWZ. 3) Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1