328235-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Ochrona obiektów, osób i mienia Oddziału ZUS w Biłgoraju oraz podległych terenowych jednostek organizacyjnych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOchrona obiektów, osób i mienia Oddziału ZUS w Biłgoraju oraz podległych terenowych jednostek organizacyjnych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. Bezpośrednia ochrona fizyczna obiektów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddziału w Biłgoraju, w tym przebywających na obiektach pracowników i osób trzecich. 1.2. Dozór obiektów przy wykorzystaniu monitoringu elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych. 1.3. Podejmowanie działań grup interwencyjnych. 1.4. Zamykanie i otwieranie określonych obiektów i przekazywanie do depozytu kluczy do obiektów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung030000.271.003.2026-ZAP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79715000 Streifendienste, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung030000.271.003.2026-ZAP.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79711000 Überwachung von Alarmanlagen, 79715000 Streifendienste