See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa warzyw i owoców gr. I, II.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest : Dostawa warzyw i owoców gr I, II i III. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na trzy części w ramach przedmiotowego postępowania. Zadanie 1 : Dostawa warzyw a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno b) Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec c) Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz Zadanie 2 Dostawa owoców gr. I a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno b) Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec c) Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz Zadanie 3 Dostawa owoców gr. II a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno b) Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec c) Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz 2. W ilościach wskazanych w formularzu cenowym – załącznik do SWZ 3. Odbiorca zamawia u Wykonawcy towar z dostawą na koszt i ryzyko Wykonawcy, loco magazyn Odbiorcy. 4. Przyjęcie dostaw realizowane będzie w dni robocze w godz.: 7.30 – 12.00 z częstotliwo-ścią opisaną w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia . 5. Wykonawca dostarczy towar specjalistycznym transportem własnym lub innego prze-woźnika. 6. Dowóz towaru odbędzie się transportem ubezpieczonym, na koszt Wykonawcy. 7. Wykonawca bierze na siebie odpowiedzialność za braki i wady powstałe w czasie transportu wyrobów oraz ponosi z tego tytułu wszelkie skutki prawne. 8. Odbiorca dokonuje zamówienia towaru z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem w formie pisemnej (może być faks) lub e-mailem. Zamówienie winno być potwierdzone przez osobę przyjmującą zamówienie. 9. Rozładunek transportu w miejscu odbioru dostawy organizuje Zamawiający na swój koszt. 10. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe. 11. Zamawiający nie będzie ponosił ujemnych skutków zmniejszenia ilości i wartości dostaw przewidzianych w umowie. 12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 613871-2024
Interne Kennung: 416/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa warzyw
Beschreibung: Zadanie 1 : Dostawa warzyw a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno b) Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec c) Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz 2. W ilościach wskazanych w formularzu cenowym – załącznik do SWZ 3. Odbiorca zamawia u Wykonawcy towar z dostawą na koszt i ryzyko Wykonawcy, loco magazyn Odbiorcy. 4. Przyjęcie dostaw realizowane będzie w dni robocze w godz.: 7.30 – 12.00 z częstotliwością opisaną w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia . 5. Wykonawca dostarczy towar specjalistycznym transportem własnym lub innego przewoźnika. 6. Dowóz towaru odbędzie się transportem ubezpieczonym, na koszt Wykonawcy. 7. Wykonawca bierze na siebie odpowiedzialność za braki i wady powstałe w czasie transportu wyrobów oraz ponosi z tego tytułu wszelkie skutki prawne. 8. Odbiorca dokonuje zamówienia towaru z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem w formie pisemnej (może być faks) lub e-mailem. Zamówienie winno być potwierdzone przez osobę przyjmującą zamówienie. 9. Rozładunek transportu w miejscu odbioru dostawy organizuje Zamawiający na swój koszt. 10. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe. 11. Zamawiający nie będzie ponosił ujemnych skutków zmniejszenia ilości i wartości dostaw przewidzianych w umowie. 12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 90 % zamówienia podstawowego, przy czym prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe w czasie trwania umowy, cena jednostkowa prawa opcji będzie na takich samych warunkach jak zamówienia podstawowego określona w formularzu cenowym dołączonym do oferty przez Wykonawcę, o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa owoców gr. I
Beschreibung: Zadanie 2 Dostawa owoców gr. I a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno b) Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec c) Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz 2. W ilościach wskazanych w formularzu cenowym – załącznik do SWZ 3. Odbiorca zamawia u Wykonawcy towar z dostawą na koszt i ryzyko Wykonawcy, loco magazyn Odbiorcy. 4. Przyjęcie dostaw realizowane będzie w dni robocze w godz.: 7.30 – 12.00 z częstotliwością opisaną w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia . 5. Wykonawca dostarczy towar specjalistycznym transportem własnym lub innego przewoźnika. 6. Dowóz towaru odbędzie się transportem ubezpieczonym, na koszt Wykonawcy. 7. Wykonawca bierze na siebie odpowiedzialność za braki i wady powstałe w czasie transportu wyrobów oraz ponosi z tego tytułu wszelkie skutki prawne. 8. Odbiorca dokonuje zamówienia towaru z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem w formie pisemnej (może być faks) lub e-mailem. Zamówienie winno być potwierdzone przez osobę przyjmującą zamówienie. 9. Rozładunek transportu w miejscu odbioru dostawy organizuje Zamawiający na swój koszt. 10. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe. 11. Zamawiający nie będzie ponosił ujemnych skutków zmniejszenia ilości i wartości dostaw przewidzianych w umowie. 12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa owoców gr. II
Beschreibung: Zadanie 3 Dostawa owoców gr. II a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno b) Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec c) Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz 2. W ilościach wskazanych w formularzu cenowym – załącznik do SWZ 3. Odbiorca zamawia u Wykonawcy towar z dostawą na koszt i ryzyko Wykonawcy, loco magazyn Odbiorcy. 4. Przyjęcie dostaw realizowane będzie w dni robocze w godz.: 7.30 – 12.00 z częstotliwością opisaną w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia . 5. Wykonawca dostarczy towar specjalistycznym transportem własnym lub innego przewoźnika. 6. Dowóz towaru odbędzie się transportem ubezpieczonym, na koszt Wykonawcy. 7. Wykonawca bierze na siebie odpowiedzialność za braki i wady powstałe w czasie transportu wyrobów oraz ponosi z tego tytułu wszelkie skutki prawne. 8. Odbiorca dokonuje zamówienia towaru z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem w formie pisemnej (może być faks) lub e-mailem. Zamówienie winno być potwierdzone przez osobę przyjmującą zamówienie. 9. Rozładunek transportu w miejscu odbioru dostawy organizuje Zamawiający na swój koszt. 10. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe. 11. Zamawiający nie będzie ponosił ujemnych skutków zmniejszenia ilości i wartości dostaw przewidzianych w umowie. 12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załącznikach do SWZ.