328246-2026 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen von Architekturbüros – OW: Herselt, wijk Heide vervangbouw en renovatie: aanstellen ontwerpteam
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOW: Herselt, wijk Heide vervangbouw en renovatie: aanstellen ontwerpteam
BeschreibungOpening offertes is verplaatst naar 19-01-2025 om 13.00u Beste Hieronder nog het antwoord op de gestelde vragen tijdens het plaatsbezoek • verdeling woningen (richtinggevend - incl. de 5 verkochte woningen)): o 18 woningen met 2 slaapkamers o 18 woningen met 3 slaapkamers o 4 woningen met 4 of meer slaapkamers • 1 parkeerplaats per woning voorzien o 10% bezoekersparkeren = 4 bijkomende parkeerplaatsen • Gestapelde woning zoals omschreven, dus met enkel een terras, zijn in deze zone van het RUP niet mogelijk (Bergom – Randverkaveling). o De visie is dus wel degelijk voor grondgebonden woningen met een 'beperkte' tuinzone • LIjst huidige bewoners met bowersprofiel (aantal mensen per woning), zie bijlage. • Er zijn geen asbestattesten opgemaakt, maar er is asbest aanwezig LET op: S1 offerteformulier is aangepast: er wordt een coëfficiënt gevraagd voor: - bouw - infrastructuur verplicht plaatsbezoek op 24-11-2025. Dan kunnen er vragen gesteld worden. De antwoorden zullen per mail bezorgd worden aan iedere kandidaat.
Interne KennungPPP203-876/6154/2025-876
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025-876_1
Haupteinstufung (cpv): 71420000 Landschaftsgestaltung