2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja dwóch bibliotek taśmowych IBM TS3500
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dwóch bibliotek taśmowych IBM TS3500 polegająca na dostawie dwóch modułów bazowych oraz 12 sztuk napędów LTO8 do ww. bibliotek, wraz z ich instalacją, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz na warunkach określonych w Projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 136809-2026
Interne Kennung: XIV.263.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233120 Magnetbandspeicher
5. Los
Los: LOT-0001