2. Verfahren
Verfahren
Titel: Applicatie ter ondersteuning van de Planning & Control Cyclus
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het inrichten, implementeren en technisch beheren van een applicatie voor de gebruiksvriendelijk en efficiënte ondersteuning van het Planning & Control proces. De applicatie dient zodanig te worden ingericht dat deze volledig voldoet aan vereisten vanuit de wet BBV. De Planning en Control producten (kadernota, begroting, zomerrapportage en jaarrekening) dienen zowel in “boekvorm” als in digitale vorm beschikbaar te komen. Inrichten, implementeren en technisch beheren van een applicatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging