328319-2026 - Ergebnis
Polen – Tischcomputer – „Dostawa komputerów w ramach projektu pn. „Transformacja cyfrowa Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie – integracja systemów, digitalizacja dokumentacji i wzrost cyberbezpieczeństwa”- I część - powtórka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa komputerów w ramach projektu pn. „Transformacja cyfrowa Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie – integracja systemów, digitalizacja dokumentacji i wzrost cyberbezpieczeństwa”- I część - powtórka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w niniejszym przetargu jest dostawa komputerów - powtórka w ramach projektu pn. „Transformacja cyfrowa Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie – integracja systemów, digitalizacja dokumentacji i wzrost cyberbezpieczeństwa”. Projekt realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Tytuł projektu: Transformacja cyfrowa Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie – integracja systemów, digitalizacja dokumentacji i wzrost cyberbezpieczeństwa Nabór: KPOD.07.03-IP.10-001/25 Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0320/25
Vorherige Bekanntmachung108320-2026
Interne KennungSZP.III.240/03/26/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 – Dostawa stanowisk komputerowych AIO typ 1 oraz Laptopów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa stanowisk komputerowych AIO typ 1 oraz Laptopów
Interne KennungPakiet 1 – Dostawa stanowisk komputerowych AIO typ 1 oraz Laptopów
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 – Dostawa stanowisk komputerowych AIO typ 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa stanowisk komputerowych AIO typ 2
Interne KennungPakiet 2 – Dostawa stanowisk komputerowych AIO typ 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 – Dostawa stanowisk komputerowych AIO typ 3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa stanowisk komputerowych AIO typ 3
Interne KennungPakiet 3 – Dostawa stanowisk komputerowych AIO typ 3
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör