328343-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Straßenbauarbeiten – I/38 Havlíčkův Brod JV obchvat
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelI/38 Havlíčkův Brod JV obchvat
BeschreibungRealizace JV obchvatu Havlíčkova Brodu. Rozsah stavby jihovýchodního segmentu je dán požadovaným propojením stávající okružní křižovatky na východním okraji města a napojením na stávající silnici I/38 jižně od Strážného vrchu. K základním požadavkům patří dosažení parametrů silnice I. třídy, bezkolizní křížení s železničními tratěmi a vodotečemi, zachování stávajících dopravních spojení a propojení nové komunikace na stávající silniční systém. Stavba dále řeší vyvolané přeložky inženýrských sítí, začlenění stavby do krajiny návrhem vegetačních úprav apod. Silnice I/38 je navržena v kategorii S 11,5/70, v trase komunikace jsou navrženy dvě nové mimoúrovňové křižovatky (MÚK Termesivy a MÚK Skalka). Všechna křížení s křižujícími komunikacemi, železnicemi či vodotečemi jsou mimoúrovňová. Na začátku, resp. na konci trasy je přeložka silnice I/38 napojena na stávající silniční síť úrovňovými okružními křižovatkami (na začátku stavby se jedná o stávající okružní křižovatku).
Interne Kennung12PT-001857
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelI/38 Havlíčkův Brod JV obchvat, ZBV č. 268
BeschreibungNavrhovaná změna záporná v rámci veřejné zakázky I/38 Havlíčkův Brod JV obchvat, ZBV č. 268 je - 59 815,98 Kč, přičemž pro skupinu č. 1 je - 20 792,49 Kč a pro skupinu č. 3 je - 39 023,49 Kč.