2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dowozy szkolne dzieci z niepełnosprawnością w latach 2026/2027”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Dowozy szkolne dzieci z niepełnosprawnością w latach 2026/2027 tj. wykonywanie przez Wykonawcę usługi bezpiecznego i punktualnego dowozu dzieci z niepełnosprawnością do szkoły położonej na terenie Gminy Oborniki w roku szkolnym 2026/2027 oraz dowozu dzieci z niepełnosprawnością do szkoły/ośrodka w Poznaniu w dni nauki szkolnej na trasie szczegółowo opisanej w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Ponadto Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia zobowiązany będzie m.in. do: 1) zapewnienia do realizacji usług opiekuna (przynajmniej jeden opiekun) który będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo pasażerów w trakcie wsiadania do lub wysiadania z pojazdów oraz w trakcie przewozów, Opiekun musi posiadać ważne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. 2) zainstalowania w pojeździe który zamierza wykorzystać do realizacji zamówienia, najpóźniej do dnia rozpoczęcia realizacji przedmiotu zamówienia, monitoringu (tj. kamery rejestrującej oraz urządzenia rejestrującego oraz zapisującego materiał video na urządzeniu twardo dyskowym). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane we wzorze umowy – stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 91 ust. 2 Pzp, informuje iż dokonał podziału zamówienia na części, które zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 2 do SWZ. Wykaz części zamówienia: a) Część 1 – Trasa nr 1 - obejmującą 114 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 21 204 km b) Część 2 – Trasa 2 - obejmującą 79 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 14 694 km c) Część 3 – Trasa nr 3 – obejmującą 149 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 27 714 km; d) Cześć 4 – Trasa nr 4 – obejmującą 157 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą 29 202 km
Interne Kennung: CUW 1.05.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Trasa nr 1
Beschreibung: Część 1 – Trasa nr 1 - obejmującą 114 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 21 204 km
Interne Kennung: Cześć I Trasa nr 1
Menge: 21 204 Kilometer
Los: LOT-0002
Titel: Część II Trasa nr 2
Beschreibung: b) Część 2 – Trasa 2 - obejmującą 79 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 14 694 km
Interne Kennung: Cześć II Trasa nr 2
Menge: 14 694 Kilometer
Los: LOT-0003
Titel: Część III Trasa nr 3
Beschreibung: Część 3 – Trasa nr 3 – obejmującą 149 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą: 27 714 km;
Interne Kennung: Cześć III Trasa nr 3
Menge: 27 714 Kilometer
Los: LOT-0004
Titel: Część IV Trasa nr 4
Beschreibung: Cześć 4 – Trasa nr 4 – obejmującą 157 km dziennie z maksymalną pracą przewoźnika w okresie obowiązywania Umowy wynoszącą 29 202 km
Interne Kennung: Cześć IV Trasa nr 4
Menge: 29 202 Kilometer