See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud bestaande groenoppervlakten en verhardingen binnen het domein en rondom de gebouwen en parkings van de gesloten centra voor rekening van DVZ – Fod Binnenlandse Zaken
Beschreibung: De opdracht betreft het onderhoud van de bestaande groenoppervlakten en verhardingen binnen het domein en rondom de gebouwen en parkings van de centra voor illegalen te Merksplas, Vottem, het repatriëringscentrum 127bis en het transitcentrum Caricole in Steenokkerzeel.
Interne Kennung: IBZ/DVZ-OE/2025/GARDENING
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IBZ/DVZ-OE/2025/GARDENING - CIM
Beschreibung: De opdracht betreft het onderhoud van de bestaande groenoppervlakten en verhardingen binnen het domein en rondom de gebouwen en parkings van de centra voor illegalen te Merksplas
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: IBZ/DVZ-OE/2025/GARDENING - Steenokkerzeel
Beschreibung: De opdracht betreft het onderhoud van de bestaande groenoppervlakten en verhardingen binnen het domein en rondom de gebouwen en parkings van het repatriëringscentrum 127bis en het transitcentrum Caricole in Steenokkerzeel
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: IBZ/DVZ-OE/2025/GARDENING - CIV
Beschreibung: De opdracht betreft het onderhoud van de bestaande groenoppervlakten en verhardingen binnen het domein en rondom de gebouwen en parkings van de centra voor illegalen te Vottem.
Interne Kennung: 3