2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEASING VAN ‘KLEINFORMAAT’-PRINTERS VOOR DE PRINTSHOP
Beschreibung: Deze overeenkomst heeft tot doel professionele printers ter beschikking te stellen in de vorm van leasing voor een printshop, met inbegrip van: - de levering en installatie ter plaatse, - preventief en correctief onderhoud, - technische ondersteuning, - indien van toepassing, de levering van verbruiksartikelen (exclusief papier).
Interne Kennung: PPP19J-182/6122/K-PRINT-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: K-PRINT-01_1