2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wsparcia technicznego dla posiadanych przez Zamawiającego urządzeń sieciowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie świadczenia usług przedłużenia Serwisu (wsparcie i gwarancja) przełączników sieciowych oraz firewalli. lp. Nazwa Producent Liczba szt. Lokalizacja 1 EX4600-40F-AFO Juniper 11 Warszawa / Legionowo 2 EX3400-48T Juniper 3 Warszawa / Legionowo 3 SRX345 Juniper 3 Warszawa / Legionowo Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 657853-2024
Interne Kennung: ZWiDIT.2611.27.2024.317.ŁKA[S46-2023]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001