328496-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Splašková tlaková kanalizace obce Dolní Ředice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Splašková tlaková kanalizace obce Dolní Ředice
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je, v součinnosti se zadavatelem dle dokumentace pro provedení stavby zpracované obchodní společností RECPROJEKT s.r.o., IČO: 260 14 327, se sídlem Fáblovka 404, Polabiny, 533 52 Pardubice (dále jen „PDPS“), dle právních předpisů upravujících oblast realizace stavebních prací do podrobností nezbytných pro zpracování nabídky a výkazu výměr, provést stavební práce spočívající ve výstavbě nové splaškové tlakové kanalizace v obci Dolní Ředice. V rámci předmětu plnění bude realizováno 10 374 m hlavních řadů tlakové kanalizace, 5 426 m podružných řadů tlakové kanalizace a 358 ks domovních čerpacích jímek. Systém tlakové splaškové kanalizace bude odvádět splaškové odpadní vody od jednotlivých nemovitostí v obci na stávající ČOV v Holicích, kde budou odpadní vody likvidovány. Systém odkanalizování pomocí tlakové kanalizace je tvořen dvěma prvky • čerpací jímky, které jsou základním prvkem. V čerpacích jímkách je umístěno technologické vybavení – čerpadlo s automatickou regulací hladiny určené k dopravě splaškových odpadních vod, • kanalizační tlaková síť, která začíná v čerpací jímce napojením na čerpadlo a končí napojením do ČOV v Holicích. Tlakové potrubí tvoří páteřní větvenou síť. Kanalizační tlaková síť a čerpací jímky jsou nedílnou součástí tlakové kanalizace a tvoří dohromady jeden funkční celek. Samostatným prvkem je gravitační domovní splašková přípojka, která je napojena na vnitřní zdravotní instalaci přilehlého objektu a je zaústěna do čerpací jímky. Obec Dolní Ředice bude odkanalizována systémem tlakové kanalizace, v DČJ budou osazena čerpadla. Stavba se nachází v ochranných pásmech stávajících podzemních a nadzemních zařízení (silové a sdělovací kabely) a jejich zařízení a v ochranném pásnu plynovodu a dále v ochranném pásmu státních silnic a vodních toků. Během výstavby dojde ke křížení a souběhu s níže uvedenými stávajícími inženýrskými sítěmi • dešťová kanalizace (majetek zadavatele) • veřejné osvětlení (majetek zadavatele) • silové vedení VN a NN (ČEZ Distribuce, a.s.) • sdělovací vedení (CETIN, a.s.) • plynovod (GasNet, s.r.o.) • vodovod (VaK Pardubice, a.s.). Na základě zjištěných stávajících inženýrských sítí se nepředpokládají přeložky stávajících sítí. Dodavatel je povinen při výstavbě dodržet ČSN 73 6005 Prostorové uspořádání sítí technického vybavení, která uvádí nejmenší dovolené vzdálenosti při souběhu a křížení podzemních sítí. Detailní vymezení předmětu plnění veřejné zakázky je vymezeno v příloze č. 1 zadávací dokumentace (PDPS). Dodavatel bude poskytovat stavební práce zadavateli na základě smlouvy a dle nejvyšších standardů profesní efektivity a kvality. Dodavatel bude při realizaci plnění veřejné zakázky respektovat platný právní řád České republiky. Předmět plnění veřejné zakázky bude spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Operačního programu Životní prostředí 2021-2027, název projektu Splašková tlaková kanalizace obce Dolní Ředice, reg. číslo č. projektu CZ.05.01.04/01/23_042/0002732.
Interne Kennung: P24V00011084
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45317100 Elektroinstallationsarbeiten für Pumpanlagen
5. Los
Los: LOT-0001