2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia wraz z obsługą urządzeń ochrony technicznej w budynkach Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest całodobowa stała i bezpośrednia ochrona fizyczna osób i mienia budynków Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie zlokalizowanych: 1) Jana Kazimierza 10 w Warszawie; 2) Jana Pankiewicza 4 w Warszawie; 3) Juliusza Słowackiego 7 w Radomiu (VIII Wydział Zamiejscowy WSA w Warszawie).
Vorherige Bekanntmachung: 133544-2025
Interne Kennung: WSA-ZP-01-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W Postępowaniu zastosowanie ma art. 139 ust.1 ustawy Pzp, co oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia (tzw. „procedura odwrócona”). 2. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej. 3. Wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na platformie oraz wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej szczegółowo określają zapisy SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001