328598-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zajištění služeb odpadového hospodářství v obci Proboštov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění služeb odpadového hospodářství v obci Proboštov
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající zajištění služeb odpadového hospodářství obce Proboštov v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů a jeho prováděcími přepisy (dále též „zákon“). Jedná se o tyto služby odpadového hospodářství obce Proboštov: a) pronájem nádob a kontejnerů, a dodání potřeb pro sběr odpadů (pytle) včetně jejich přistavení ve stanovených termínech na adresy nebo místa stanovená objednatelem, b) zajištění sběru, svozu, dopravy a manipulace s odpady, a dále využití nebo odstranění (dále též „odbyt“) směsného komunálního odpadu (dále jen „SKO“), biologicky rozložitelného odpadu (dále jen bioodpad), dřeva, objemného odpadu, tříděného komunálního odpadu (papír, plast, sklo, kompozitní obaly, kovy, textil), nebezpečného odpadu, stavebních odpadů (dále též „odpad“) shromážděných do nádob nebo kontejnerů a také tříděného odpadu uloženého vedle nádob na oddělený sběr, tzv. „přílože“, c) předmětem plnění je taktéž desinfekce nádob a kontejnerů na svoz od prahu domu a z recyklačních hnízd nejméně 1x ročně, oprava a nahrazení nádob v případě že jsou z technického nebo bezpečnostního hlediska dále nepoužitelné (včetně odcizení), a dodávka známek pro označení nádob a kontejnerů. d) vedení veškeré povinné evidence a výkazových agend související s nakládáním s odpady, které vyplývají ze zákona nebo smluv objednatele s autorizovanou obalovou společností, e) ostatní plnění a činnosti výslovně neuvedené ve smlouvě, které však s realizací předmětu smlouvy souvisí a jejich splnění je nezbytné k naplnění předmětu smlouvy a k poskytnutí služeb dle smlouvy. Blíže k předmětu plnění je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace: Příloha č. 1 – Návrh smlouvy a Příloha č. 5 – Tabulka cen. Součástí zadávacích podmínek je dále příloha č. 8 - Dohoda o výběru poplatků, vč. příloh. Touto dohodou bude ustanoveno, že dodavatel zajišťující svoz a likvidaci odpadu bude pro zadavatele vyřizovat veškerou legislativu spojenou se zákonným poplatkem za uložení na skládku.
Interne KennungZajištění služeb odpadového hospodářství v obci Proboštov
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001