2. Verfahren
Verfahren
Titel: NT2-onderwijs
Beschreibung: De Universiteit Utrecht en de Radboud Universiteit zijn voornemens een samenwerkingsovereenkomst aan te gaan ten behoeve van het gezamenlijk verwezenlijken van hun gemeenschappelijke doelstelling die bestaat uit het aanbieden van NT2-onderwijs aan hun internationale studenten. Het aantal cursussen per jaar is nog onbekend.
Interne Kennung: 12052026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1