See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Machinaal onderhoud openbare ruimte gemeente Zundert
Beschreibung: Perceel 1: Machinaal reinigen van verhardingen Hieronder valt: • Het vegen van verhardingen (incl. evenementen); • Onkruidbestrijding op verharding; • Het uitvoeren van de bladcampagne. Perceel 2: ‘Machinaal groenonderhoud Hieronder valt: • Het maaien van de gazons, onder andere met bloembollen en bloemenweides inclusief het maaien rondom obstakels en het steken van graskanten; • Het machinaal knippen van de hagen. Zie bestek
Interne Kennung: K011393
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding vindt plaats volgens de ARW 2016, Gids Proportionaliteit en het inkoopbeleid van de aanbestedende dienst. De aanbesteding vindt plaats middels een Europese aanbestedingsprocedure. De aanbestedende dienst hanteert de grondbeginselen transparantie, gelijke behandeling, non-discriminatie en proportionaliteit. Door in te schrijven conformeert de inschrijver zich aan de bepalingen zoals opgenomen in alle aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90612000 Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung, 77314000 Grundstückspflege, 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Machinaal reinigen van verhardingen
Beschreibung: Perceel 1: Machinaal reinigen van verhardingen Hieronder valt: • Het vegen van verhardingen (incl. evenementen); • Onkruidbestrijding op verharding; • Het uitvoeren van de bladcampagne. zie bestek
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung, 77314000 Grundstückspflege
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juni 2026. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 mei 2028. De overeenkomst kan twee keer worden verlengd voor de duur van twee jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Machinaal groenonderhoud
Beschreibung: Perceel 2: Machinaal groenonderhoud Hieronder valt: • Het maaien van de gazons, onder andere met bloembollen en bloemenweides inclusief het maaien rondom obstakels en het steken van graskanten; • Het machinaal knippen van de hagen. zie bestek
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt