2. Verfahren
Verfahren
Titel: MARKTCONSULTATIE Realistisch oefenen brandweer
Beschreibung: Door middel van deze marktconsultatie wensen we inzicht te krijgen in de mogelijkheden en onmogelijkheden van de markt op het gebied van inhuur objecten voor het realistisch oefenen voor de brandweer. Ter voorbereiding op een Europese aanbesteding. Marktconsultatie
Interne Kennung: VRBZO &VRLN 2026 SK RO
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75250000 Dienstleistungen der Feuerwehr und von Rettungsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Door middel van deze marktconsultatie wensen we inzicht te krijgen in de mogelijkheden en onmogelijkheden van de markt op het gebied van inhuur objecten voor het realistisch oefenen voor de brandweer. Ter voorbereiding op een Europese aanbesteding.
Interne Kennung: 1