2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie Umowy ramowej obejmującej sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadu preRDF o kodzie 19 12 12
Beschreibung: 1. Zawarcie Umowy ramowej obejmującej odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 o poniższych parametrach: a) frakcja powyżej 340 mm, b) wartość opałowa do do 14.000 kJ /kg c) masa odpadu 2 000 Mg. 2. Szacunkowa ilość odpadu o kodzie 19 12 12, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy nie przekroczy 2 000 Mg, ale nie będzie niższa niż 1 500 Mg Ciąg dalszy OPZ w SWZ ROZDZIAŁ I pkt. II
Interne Kennung: 191212_RAM/DI/05/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zawarcie Umowy ramowej obejmującej odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 o poniższych parametrach: a) frakcja powyżej 340 mm, b) wartość opałowa do do 14.000 kJ /kg c) masa odpadu 2 000 Mg. 2. Szacunkowa ilość odpadu o kodzie 19 12 12, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy nie przekroczy 2 000 Mg, ale nie będzie niższa niż 1 500 Mg. 3. Rzeczywista ilość przekazanego do zagospodarowania odpadu wg zapotrzebowania Zamawiającego.