See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Płyny infuzyjne, żywienie kliniczne oraz płyny do hemofiltracji – 61 Pakietów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczanie produktów leczniczych - płynów infuzyjnych, żywienia klinicznego oraz płynów do hemofiltracji – 61 Pakietów dla potrzeb Katowickiego Centrum Onkologii w postaciach, dawkach i szacunkowych ilościach, których wykaz w podziale na Pakiety od 1 do 61 stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ - Oferta Cenowa. Przedmiotem zamówienia jest produkt leczniczy – o nazwie międzynarodowej w określonej przez Zamawiającego postaci i dawce. 2. Oznaczenie przedmiotu zamówienia we Wspólnym Słowniku Zamówień: 33600000-6 produkty farmaceutyczne, 3. Wymagania: 1) Ilości zamawianego produktu leczniczego mogą ulec zmniejszeniu, w czasie obowiązywania umowy w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego związanych z udzielanymi świadczeniami zdrowotnymi i będą wynikały z bieżących zamówień bez możliwości dochodzenia roszczeń przez Wykonawcę z tytułu zmniejszenia ilości zakupionego produktu leczniczego. 2) Ilość zamawianego towaru nie będzie mniejsza niż 50 % wartości Umowy. 3) Produkt leczniczy musi być dostarczony zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. 4) Zamawiający rozumie przez zakup i dostarczanie produktów leczniczych dostawy do Apteki Szpitalnej realizowane w sposób ciągły na wezwanie Zamawiającego w terminach przez niego określonych, tj.: a) cito – maksymalnie do 24 godzin b) planowe – do 48 godzin od złożenia zamówienia przez Zamawiającego pisemnie przesłanego za pomocą poczty elektronicznej. Jeśli dostawa wypada w dniu wolnym od pracy lub poza godzinami pracy Apteki Szpitalnej dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. 5) Wykonawca musi zagwarantować możliwość składania zamówień pisemnie przesłanych elektronicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. 6) Wykonawca składając ofertę składa równocześnie oświadczenie o posiadanym zabezpieczeniu dostaw na cały czas realizacji zamówienia. 7) W przypadku braku realizacji zamówienia w terminie określonym w umowie, Zamawiający dokona interwencyjnego zakupu produktu leczniczego, a Wykonawca wyraża zgodę na pokrycie powstałej różnicy pomiędzy ceną zakupu interwencyjnego, a wynikającą z umowy. 4. Informacja dotycząca równoważnika: 1) W Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa, w kolumnie „Dawka, postać, wielkość opakowania równoważnika oferowanego przez Wykonawcę” dopuszczalne jest złożenie w ofercie preparatu równoważnego wraz z podaniem dawki, postaci oraz odpowiedniej wielkości opakowania. 2) Zamawiający dopuszcza produkt leczniczy równoważny pod warunkiem, że będzie możliwa refundacja kosztów leczenia przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 3) Opakowanie preparatu równoważnego nie może odbiegać od dopuszczalnej wielkości opakowania danej pozycji określonej w Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. 4) Równoważnik, który będzie zawierał inną dawkę i postać niż wymieniona w Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa nie zostanie uwzględniony. 5) W przypadku zaoferowania produktu leczniczego równoważnego, w Załączniku Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa, w kolumnach pn.: - „Cena jednostkowa netto” - „Wartość netto” - „Wartość brutto” należy podać wartości dotyczące zaoferowanego produktu leczniczego równoważnego. 5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tj. na poszczególne kompletne Pakiety. W przypadku, w którym Wykonawca złoży najkorzystniejsze oferty na więcej niż jeden z Pakietów, zostanie zawarta jedna umowa, w której każdy Pakiet stanowić będzie niezależny element, którego dotyczyć będą wszystkie jej postanowienia, włącznie z możliwością jej rozwiązania. 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, na zasadach określonych w niniejszej SWZ. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Vorherige Bekanntmachung: 538845-2025
Interne Kennung: KCO/PN/52/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Asortyment i ilości określa Załącznik nr 2 do SWZ - Oferta Cenowa
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Interne Kennung: 20