2. Verfahren
Verfahren
Titel: Storage en back-up
Beschreibung: Met deze leidraad wordt u uitgenodigd een inschrijving in te dienen voor de Europese aanbesteding voor het als dienst leveren, beheren en door ontwikkelen van de gemeentelijke storage- en backupomgeving, inclusief de onderliggende hardware voor gemeente Zutphen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72315000 Datennetzverwaltungs- und -unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000