See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Radymno”
Beschreibung: Świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Radymno, zamówienie zostaje udzielone na okres ściśle ograniczony do czasu niezbędnego do rozstrzygnięcia postępowania odwoławczego przed KIO i zawarcia umowy w postępowaniu podstawowym.
Vorherige Bekanntmachung: 149315-2026
Interne Kennung: ZP.271.2.1.2026.WR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Radymno.”