See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rocznej subskrypcji na oprogramowanie do pracy biurowej dla potrzeb SP ZOZ MSWiA w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rocznej subskrypcji na oprogramowanie do pracy biurowej na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krakowie dla 110 użytkowników w zakresie Microsoft 365 Business Standard z Microsoft Teams. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-15/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
5. Los
Los: LOT-0001