2. Verfahren
Verfahren
Titel: „STAVEBNÍ ÚPRAVY A PŘÍSTAVBA SPOLEČENSKÝCH PROSTOR A ZÁZEMÍ ZŠ HAŤ - DODÁVKY“
Beschreibung: Obecné vymezení předmětu veřejné zakázky Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž interiérového a exteriérového vybavení školy. Jedná se zejména o dodávku nábytku, jako jsou např. lavice, židle, taburety, stoly, rošty, dřevěné akustické obklady, sestavy sedacích stupňů, šatní skříňky, lavičky, skříně apod. Více v podrobnostech zadávací dokumentace.
Interne Kennung: P26V00003110
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní řízení na dodávky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39100000 Möbel, 45422000 Zimmer- und Tischlerarbeiten, 45422100 Holzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001