2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud van LOFAR en NAA stations
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het groenonderhoud van de velden met 24 core stations en 12 remote stations waarop de LOFAR radio telescopen en 3st. “Niet Astronomische Applicatie” stations zijn geïnstalleerd. Verder zijn er nog 3 te onderhouden losstaande NAA stations in het remote gebied. De specificatie van de uit te voeren werkzaamheden staan in Bijlage 3 vermeld. Bijlage 4 geeft een overzicht met de locaties, toegangswegen, sloten/greppels en maaivelden van de betreffende stations. Verder is in Bijlage 5 de potentiële maaischade problematiek beschreven. Het is mogelijk dat er gedurende de looptijd van de overeenkomst stations worden afgestoten of worden toegevoegd. De opdracht bestaat uit het groenonderhoud van de velden met 24 core stations en 12 remote stations waarop de LOFAR radio telescopen en 3st. “Niet Astronomische Applicatie” stations zijn geïnstalleerd. Verder zijn er nog 3 te onderhouden losstaande NAA stations in het remote gebied.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt gesloten voor een periode van twee (2) jaar. De Overeenkomst bevat twee (2) opties tot verlenging met twee (2) jaar.