2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy materiałów ołowionośnych o zawartości Pb min. 50%
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów ołowionośnych o zawartości Pb min. 50%. Parametry jakościowe przedmiotu zamówienia: zgary, bryły o wielkości maksymalnej 50 mm w największym wymiarze. Materiał nie może być zanieczyszczony materiałami obcymi. Wilgotność dostarczonego materiału nie może być wyższa niż 15%. Zamówienie obejmuje dostawę w ilości około 600 ton. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Interne Kennung: ZP/L/33/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający uzasadnia skrócenie terminu składania ofert do 15 dni wystąpieniem pilnej, obiektywnej potrzeby, niezależnej od Zamawiającego, wynikającej z konieczności zapewnienia ciągłości procesów technologicznych oraz dotrzymania obowiązujących wymagań środowiskowych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14712000 Blei
5. Los
Los: LOT-0001