2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych – badania psychiatryczne dla potrzeb KMP w Bydgoszczy oraz innych jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych – badania psychiatryczne dla potrzeb KMP w Bydgoszczy oraz innych jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb. Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych powiatu bydgoskiego lub miasta Bydgoszcz. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.
Vorherige Bekanntmachung: 67200-2025
Interne Kennung: WZPiFP-41-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85111500 Psychiatrische Versorgung im Krankenhaus, 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług medycznych – badania psychiatryczne dla potrzeb KMP w Bydgoszczy oraz innych jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych – badania psychiatryczne dla potrzeb KMP w Bydgoszczy oraz innych jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych powiatu bydgoskiego lub miasta Bydgoszcz. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen, 85111500 Psychiatrische Versorgung im Krankenhaus