328959-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu informatycznego wraz z wdrożeniem oraz rozbudowa i modernizacja systemów cyberbezpieczeństwa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu informatycznego wraz z wdrożeniem oraz rozbudowa i modernizacja systemów cyberbezpieczeństwa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: w części I zamówienia – dostawa: macierzy dyskowych, licencji oprogramowania wirtualizacyjnego bazy danych, przestrzeni dyskowej NAS, przełączników FC; Wdrożenie; dostawa: przełączników rdzeniowych, przełączników serwerowych, przełączników dostępowych, sieci WiFi; wdrożenie segmentacji sieci, dostawa: systemu skanowania podatności, oprogramowania backup, oprogramowania AV, aktualizacji SZBI; szkolenia; usługi zarządzania bezpieczeństwem; w części II zamówienia: dostawa serwerów wirtualizacji, serwerów bazy danych; w części III zamówienia: dostawa stacji roboczych, zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 (odpowiednio dla części od 1 do 3).
Interne Kennung18/ZP/PN/D/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: w części I zamówienia – dostawa: macierzy dyskowych, licencji oprogramowania wirtualizacyjnego bazy danych, przestrzeni dyskowej NAS, przełączników FC; Wdrożenie; dostawa: przełączników rdzeniowych, przełączników serwerowych, przełączników dostępowych, sieci WiFi; wdrożenie segmentacji sieci, dostawa: systemu skanowania podatności, oprogramowania backup, oprogramowania AV, aktualizacji SZBI; szkolenia; usługi zarządzania bezpieczeństwem; zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 (odpowiednio dla części od 1 do 3).
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0002
TitelCzęść II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dostawa serwerów wirtualizacji, serwerów bazy danych zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 (odpowiednio dla części od 1 do 3).
Optionen
Beschreibung der OptionenRAM - opcja rozbudowy do 768 GB (Serwery wirtualizacji);RAM opcja rozbudowy do 768 GB (Serwer bazy danych)
LosLOT-0003
TitelCzęść III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: w części III zamówienia: dostawa stacji roboczych, zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) stanowiącym załącznik nr 2 (odpowiednio dla części od 1 do 3).
Beschreibung der OptionenZwiększenie zamówienia o 100% (50 szt. stacji roboczych oraz 50 szt. monitorów)