2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie tokenów programowych w ramach rozbudowy systemu FortiAutehenticator Projekt realizowany w ramach Inwestycji D1.1.2 – Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie tokenów programowych w ramach rozbudowy systemu FortiAutehenticator Projekt realizowany w ramach Inwestycji D1.1.2 – Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001