2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprava varhan v kostele sv. Bartoloměje v Opatově
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je oprava dvoumanuálových varhan Františka Svítila z r. 1846 (varhanní stroj, polychromie a výzdoba varhanní skříně) s celkem 16 rejstříky, s mechanickou trakturou, zásuvkovými vzdušnicemi, s hlavním strojem o osmi rejstřících, pedálem o čtyřech rejstřících a s positivem v zábradlí kruchty o čtyřech rejstřících, s hracím stolem přisazeným k positivu a s měchovou soustavou, provedená v restaurátorském režimu. Podrobně je předmět plnění veřejné zakázky popsán v přílohách zadávací dokumentace, zejména pak v přílohách č. 1 až 5 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50860000 Reparatur und Wartung von Musikinstrumenten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1/2026