328982-2026 - Ergebnis
Niederlande – Kraftfahrzeuge – Leveren Voertuigen <3.500kg incl. onderhoud - 1 x Lichte bedrijfswagen (groot) - Gesloten bestel en 1 x Lichte bedrijfswagen (middel) - Gesloten bestel - PHEV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLeveren Voertuigen <3.500kg incl. onderhoud - 1 x Lichte bedrijfswagen (groot) - Gesloten bestel en 1 x Lichte bedrijfswagen (middel) - Gesloten bestel - PHEV
BeschreibungBetreft levering van 1 x Lichte bedrijfswagen (groot) - Gesloten bestel en 1 x en 1 x Lichte bedrijfswagen (middel) - Gesloten bestel - PHEV 2 stuks
Interne KennungM2212 2454 - MC1/P13 en M2505 5605 MC2 /P2
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1