See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 85/PN/2026 Dostawa tlenku azotu wraz z dzierżawą aparatów i dostawą wyrobów jednorazowych do podaży dla UCK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) Dostawa zestawów jednorazowych do podaży tlenku azotu w ilości, asortymencie określonych w załączniku nr 3 do SWZ. b) Dzierżawa aparatów do podaży medycznego tlenku azotu – 4 sztuki, zgodnie z opisem zawartym w Załączniku nr 4 do SWZ. c) Dostawa gazu medycznego tlenku azotu w butlach w ilości, asortymencie określonych w załączniku nr 5 do SWZ. 2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. W postępowaniu występuję przedmiot zamówienia, którego nie można podzielić na części, gdyż zaoferowane wyroby medyczne oraz gaz medyczny muszą być kompatybilne z dzierżawionym aparatem.
Vorherige Bekanntmachung: 261241-2026
Interne Kennung: 85/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24112200 Stickstoffoxide
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3, 4 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z załącznikiem nr 10a, 10b, 10c do SWZ