329095-2025 - Wettbewerb
Polen – Ausbildung – Udzielenie wsparcia doradczo-szkoleniowego dla 45 Instytucji Kultury w trzech edycjach w ramach Projektu pn. „Projektowanie uniwersalne kultury – dostępność w instytucjach kultury"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie wsparcia doradczo-szkoleniowego dla 45 Instytucji Kultury w trzech edycjach w ramach Projektu pn. „Projektowanie uniwersalne kultury – dostępność w instytucjach kultury"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: udzielenie wsparcia doradczo-szkoleniowego dla 45 Instytucji Kultury w trzech edycjach w ramach Projektu pn. „Projektowanie uniwersalne kultury – dostępność w instytucjach kultury", w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, dalej zw. Projektem.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001