329096-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Dostawa podestów samojezdnych zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego oraz podwoziu gąsienicowym dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa podestów samojezdnych zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego oraz podwoziu gąsienicowym dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa podestów samojezdnych zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego oraz podwoziu gąsienicowym dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie. Zamówienie zostało podzielone na 2 części.
Interne KennungPZP/TD-OKR/03565/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym o wysokości roboczej min. 16 m, zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o dmc 3,5 t.
Beschreibungprzedmiotem zamówienia jest dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym o wysokości roboczej min. 16 m, zamontowanych na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o dmc 3,5 t – 1 sztuka
Interne KennungLOT-0001
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelDostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowo – przegubowym lub teleskopowo – przegubowym z ramieniem JIB o wysokości roboczej min. 16 m, zamontowany na podwoziu gąsienicowym wraz z przyczepą do transportu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowo – przegubowym lub teleskopowo – przegubowym z ramieniem JIB o wysokości roboczej min. 16 m, zamontowany na podwoziu gąsienicowym wraz z przyczepą do transportu – 1 sztuka
Interne KennungLOT-0002