2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienie jest Dostawa, instalacja i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Szczecinie 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia oraz opis potrzeb i wymagań zamawiającego dotyczących usług zawarte są w Załączniku nr 3 do OPW. 2. Kody CPV: |4|8|.|0|0|.|0|0|.|0|0|-|8| Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |7|2|.|0|0|.|0|0|.|0|0|-|5| Usługi informatyczne: konsultacje, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia |7|2|.|2|1|.|2|5|.|1|7|-|6| Usługi opracowywania oprogramowania informatycznego |7|2|.|2|4|.|0|0|.|0|0|-|9| Usługi analizy systemu i programowania |7|2|.|2|6|.|0|0|.|0|0|-|5| Usługi w zakresie oprogramowania |7|2|.|3|0|.|0|0|.|0|0|-|8| Usługi w zakresie danych |8|0|.|5|0|.|0|0|.|0|0|-|9| Usługi szkoleniowe 3. Zamawiający przewiduje następujący wstępny harmonogram postępowania: 1) Ocena wniosków łącznie z uzupełnianiem lub wyjaśnianiem wniosków 2) Przeprowadzenie dialogu z potencjalnymi wykonawcami 3) Zaproszenie do składania ofert 4) Składanie ofert 5) Ocena ofert i zawiadomienie wszystkich wykonawców o wyborze najkorzystniejszej oferty 6) Przygotowanie i zawarcie umowy 4. Na etapie składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu wykonawcy nie wnoszą wadium. Zamawiający będzie wymagał, aby wykonawcy zaproszeni do składania ofert wnieśli wadium w wysokości 200 000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych) przed upływem terminu składania ofert. Szczegółowe zasady dotyczące wnoszenia wadium zostaną przekazane wykonawcom wraz z zaproszeniem do składania ofert. 5. Wykonawca będzie związany swoją ofertą przez okres 90 dni. 6. Więcej informacji można znaleźć w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 135162-2024
Interne Kennung: Nr sprawy 9/SZP/2024
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie jest prowadzone w trybie dialogu konkurencyjnego. 2. Zamawiający nie przewiduje dla wykonawców nagród, o których mowa w art. 174 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej także "ustawą" lub "ustawą Pzp". 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień podobnych, o których mowa w art. 388 pkt 2 lit. c) ustawy, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego w zakresie rozbudowy systemu o nowe funkcjonalności, o wartości do 70% wartości zamówienia podstawowego. Podstawą ustalenia warunków realizacji zamówienia podobnego będą przeprowadzone z wykonawcą negocjacje oraz zapisy umowy podstawowej. 4. Zamawiający nie przewiduje podziału dialogu na etapy. 5. Warunki udziału w postępowaniu, podstawy wykluczenia, kryteria selekcji zostały szczegółowo opisane w Rozdziale V OPW. 6.W przypadku, gdy liczba wykonawców, którzy złożyli wnioski nie podlegające odrzuceniu będzie mniejsza lub równa 5 Zamawiający zaprosi do dialogu wszystkich wykonawców bez dokonywania oceny wniosków w kryteriach selekcji. W przypadku, gdy warunki udziału w postępowaniu (oceniane na zasadzie spełnia/nie spełnia) będzie spełniało więcej niż 5 wykonawców, zamawiający zaprosi do udziału w dialogu tych wykonawców, którzy otrzymają najwyższą liczbę punktów na podstawie wskazanych poniżej kryteriów selekcji: 1) Na podstawie maksymalnie 3 wdrożeń w okresie ostatnich 6 lat przed upływem terminu składnia wniosków wykonawca otrzyma (maksymalnie 6 punktów): a) 2 punkty (lecz nie więcej niż 6 punktów) za każdą dodatkową usługą polegającą na wytworzeniu i wdrożeniu systemu informatycznego w co najmniej dwóch obszarach tj.: „Biling” oraz „Zarządzanie Operacyjne” w przedsiębiorstwie wodociągowo – kanalizacyjnym, b) 1 punkt (lecz nie więcej niż 3 punkty) za każdą dodatkową usługą polegającą na wytworzeniu i wdrożeniu systemu informatycznego w co najmniej dwóch obszarach tj.: „Biling” oraz „Zarządzanie Operacyjne” w podmiocie prowadzącym działalność sektorową w zakresie energii elektrycznej, lub gazu w rozumieniu art. 5 ustawy. (w ramach usługi określonej w warunku opisanym w rozdziale V pkt 1 ppkt 2 lit. a) ponad liczbę określoną w warunku w rozdziale V pkt 1 ppk 2 lit. a) OPW, 2) Na podstawie maksymalnie 3 wdrożeń w okresie ostatnich 6 lat przed upływem terminu składnia wniosków wykonawca otrzyma (maksymalnie 6 punktów): a) 2 punkty (lecz nie więcej niż 6 punktów) za każdy dodatkowy wdrożony moduł obszarowy wymieniony w Rozdziale V pkt. 1 ppkt 2 lit. c) od 1 do 12 OPW w technologii przeglądarki internetowej w przedsiębiorstwie wodociągowo – kanalizacyjnym, b) 1 punkt (lecz nie więcej niż 3 punkty) za każdy dodatkowy wdrożony moduł obszarowy wymieniony w Rozdziale V pkt 1 ppkt 2 lit. c) od 1 do 12 OPW w technologii przeglądarki internetowej w podmiocie prowadzącym działalność sektorową w zakresie energii elektrycznej, lub gazu w rozumieniu art. 5 ustawy. (w ramach usługi określonej w warunku opisanym w rozdziale V pkt 1 ppkt 2 lit. b) OPW ponad liczbę określoną w warunku w rozdziale V pkt 1 ppkt 2 lit. b) OPW, 3) Na podstawie maksymalnie 3 wdrożeń w okresie ostatnich 6 lat przed upływem terminu składnia wniosków wykonawca otrzyma (maksymalnie 6 punktów): a) 2 punkty (lecz nie więcej niż 6 punktów) za każdy dodatkowy wdrożony moduł obszarowy wymieniony w Rozdziale V pkt 1 ppkt 2 lit. c) od 1 do 12 OPW w technologii aplikacji mobilnej w przedsiębiorstwie wodociągowo – kanalizacyjnym, b) 1 punkt (lecz nie więcej niż 3 punkty) za każdy dodatkowy wdrożony moduł obszarowy wymieniony w Rozdziale V pkt 1 ppkt 2 lit. c) od 1 do 12 OPW w technologii aplikacji mobilnej w podmiocie prowadzącym działalność sektorową w zakresie energii elektrycznej, lub gazu w rozumieniu art. 5 ustawy. (w ramach usługi określonej w warunku opisanym w rozdziale V pkt 1 ppkt 2 lit. b) OPW ponad liczbę określoną w warunku w rozdziale V pkt 1 ppkt 2 lit. b) OPW 4) Na podstawie 1 wdrożenia wykonawca otrzyma (maksymalnie 6 punktów): a) 2 punkty (lecz nie więcej niż 6 punktów) za każdych dodatkowych 100 pracowników ponad liczbę 150 osób w ramach wdrożenia modułu obszarowego „Kadry-Płace” w przedsiębiorstwie wodociągowo – kanalizacyjnym, b) 1 punkt (lecz nie więcej niż 3 punkty) za każdych dodatkowych 100 pracowników ponad liczbę 150 osób w ramach wdrożenia modułu obszarowego „Kadry-Płace” w podmiocie prowadzącym działalność sektorową w zakresie energii elektrycznej, lub gazu w rozumieniu art. 5 ustawy, 5) Na podstawie 1 wdrożenia wykonawca otrzyma (maksymalnie 6 punktów): a) 2 punkty (lecz nie więcej niż 6 punktów) za każdych dodatkowych 5 000 liczników ponad liczbę 8 000 liczników w ramach wdrożenia modułu obszarowego „Biling” w przedsiębiorstwie wodociągowo – kanalizacyjnym, b) 1 punkt (lecz nie więcej niż 3 punkty) za każdych dodatkowych 5 000 liczników ponad liczbę 8 000 liczników w ramach wdrożenia modułu obszarowego „Biling” w podmiocie prowadzącym działalność sektorową w zakresie energii elektrycznej, lub gazu w rozumieniu art. 5 ustawy. 6) Za wykazanie każdej dodatkowej usługi określonej w warunku opisanym w rozdziale V pkt 1 ppkt 2 lit. d) OPW wykonawca otrzyma 1 punkt (lecz nie więcej niż 6 punktów), 7) Za wykazanie każdej dodatkowej usługi określonej w warunku opisanym w rozdziale V pkt 1 ppkt 2 lit. e) OPW wykonawca otrzyma 2 punkty (lecz nie więcej niż 6 punktów). W przypadku, gdy po dokonanej kwalifikacji, na ostatnim miejscu kwalifikującym wykonawców do dalszego udziału w postępowaniu znajdzie się więcej niż 1 wykonawca, Zamawiający zaprosi do dialogu wszystkich wykonawców z tego miejsca. 7. Zamawiający przeprowadził przed wszczęciem postępowania wstępne konsultacje rynkowe, o których mowa w art. 84 ustawy. 8. Wstępny harmonogram został określony w OPW. 9. Więcej informacji można znaleźć w dokumentach zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72212517 Entwicklung von IT-Software, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72300000 Datendienste, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, instalacja i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Szczecinie
Interne Kennung: Dostawa, instalacja i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego