See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego do USK przy ul. Żurawiej 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego do USK przy ul. Żurawiej 14. Zakup jest realizowany w ramach umowy na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie realizacji zadania inwestycyjnego pn. "Budowa budynku Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii oraz Kliniki Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji". Umowa z MZ nr DOI/SK/85112/6220/3/2022/235.
Vorherige Bekanntmachung: 133742-2026
Interne Kennung: 36/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Zestawy komputerowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych. Zakup jest realizowany w ramach umowy na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie realizacji zadania inwestycyjnego pn. "Budowa budynku Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii oraz Kliniki Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji". Umowa z MZ nr DOI/SK/85112/6220/3/2022/235.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Laptopy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laptpoów. Zakup jest realizowany w ramach umowy na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie realizacji zadania inwestycyjnego pn. "Budowa budynku Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii oraz Kliniki Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji". Umowa z MZ nr DOI/SK/85112/6220/3/2022/235.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Macierz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa macierzy. Zakup jest realizowany w ramach umowy na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie realizacji zadania inwestycyjnego pn. "Budowa budynku Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii oraz Kliniki Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji". Umowa z MZ nr DOI/SK/85112/6220/3/2022/235.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Urządzenia peryferyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń peryferyjnych. Zakup jest realizowany w ramach umowy na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie realizacji zadania inwestycyjnego pn. "Budowa budynku Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii oraz Kliniki Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji". Umowa z MZ nr DOI/SK/85112/6220/3/2022/235.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Licencje na system serwerowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji na system serwerowy. Zakup jest realizowany w ramach umowy na udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie realizacji zadania inwestycyjnego pn. "Budowa budynku Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii oraz Kliniki Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji". Umowa z MZ nr DOI/SK/85112/6220/3/2022/235.
Interne Kennung: Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme