2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspectie en onderhoud van chemie-installaties
Beschreibung: Er is op dit moment geen contract voor inspectie en onderhoud van chemie-installaties. Waterschap Vallei en Veluwe streeft ernaar een langdurige samenwerking aan te gaan door een contract af te sluiten met één aanbieder. De nieuwe Raamovereenkomst dient te zorgen voor een toekomstbestendige samenwerking, waarborgen van een veilige en betrouwbare werking van de installaties, borgen en naleving van wet- en regelgeving en verkrijgen van inzicht in de technisch staat en toekomstige onderhoudsbehoefte centraal staan 20000
Interne Kennung: 100252
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Er is op dit moment geen contract voor inspectie en onderhoud van chemie-installaties. Waterschap Vallei en Veluwe streeft ernaar een langdurige samenwerking aan te gaan door een contract af te sluiten met één aanbieder. De nieuwe Raamovereenkomst dient te zorgen voor een toekomstbestendige samenwerking, waarborgen van een veilige en betrouwbare werking van de installaties, borgen en naleving van wet- en regelgeving en verkrijgen van inzicht in de technisch staat en toekomstige onderhoudsbehoefte centraal staan De totale geraamde waarde van de Opdracht over de maximale looptijd inclusief verlengingsopties bedraagt circa € 750.000, - exclusief btw
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan na afloop van de initiële looptijd tweemaal (2) worden verlengd met een periode van telkens twaalf (12) maanden tegen gelijkblijvende voorwaarden