2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i przetwarzanie łącznie z nadzorem nad tego rodzaju działaniami, odpadów powstałych po procesie przetwarzania, w skład których wchodzi frakcja nadsitowa o granulacji powyżej 60 mm, oznaczona kodem 19 12 12. Szacunkowa ilość odpadów do zagospodarowania: 5 000 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: SZ/1/5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001