329255-2026 - Wettbewerb
Polen – Fahrzeuge für Abfall – „Dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zamontowanymi urządzeniami hakowymi”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa dwóch samochodów ciężarowych z zamontowanymi urządzeniami hakowymi”
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów ciężarowych o podwoziu 6x4 z zamontowanymi fabrycznie nowymi urządzeniami hakowymi (dalej: samochody), wyprodukowanych w roku 2026, spełniających warunki dopuszczenia do ruchu po drogach publicznych, co do których podstawowe wymagania i parametry zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia(OPZ Tom III SWZ). Za-mawiający dopuszcza zaoferowanie samochodów różnych marek, pod warunkiem, że oba samochody będą spełniały wszystkie wymagania OPZ Tom III SWZ. 2. Samochody ciężarowe będą wykorzystywane do przewożenia kontenerów z odpadami i kompostem na terenie Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach, głównie po kwaterach składowych odpadów. Samochody ciężarowe w ciągu miesiąca przejeżdżać będą średnio 1500 km. Urządzenie hakowe w ciągu 16 godzin pracy na dobę, w warunkach klimatycznych panujących w Białymstoku, wykona około 28 cykli (wciągnięcie i zdjęcie kontenera). 3. Miejscem dostawy/odbioru samochodów jest: Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach gmina Juchnowiec Kościelny.
Interne KennungNDZ.231.8.2026.KP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
LosLOT-0001
Menge2 Stück