2. Verfahren
Verfahren
Titel: ARBODIENSTVERLENING 2026-2028
Beschreibung: Europese openbare aanbesteding voor arbodienstverlening ten behoeve van gemeente Veenendaal, inclusief bedrijfsartsenzorg, verzuimbegeleiding, casemanagement en preventieve diensten (RI&E, PAGO, PSA) voor circa 721 medewerkers. Looptijd: 1 november 2026 – 31 oktober 2028, met vier verlengingsopties van elk één jaar tot uiterlijk 31 oktober 2032. Maximale contractwaarde: € 1.200.000,-. Arbodienstverlening voor circa 721 medewerkers (gemeente Veenendaal en Stichting CJG). Initiële looptijd 2 jaar (1 november 2026 – 31 oktober 2028), met vier verlengingsopties van elk één jaar tot uiterlijk 31 oktober 2032.
Interne Kennung: 2026/115
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare procedure conform de Aanbestedingswet 2012. Inschrijving staat open voor alle geïnteresseerde marktpartijen. Gunning geschiedt op basis van de economisch meest voordelige inschrijving (EMVI), beoordeeld op een combinatie van kwaliteit (700 punten) en prijs (300 punten).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal, 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge, 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente behoudt zich het recht voor aanvullende diensten af te nemen bij de opdrachtnemer gedurende de looptijd van de overeenkomst, waaronder preventief medisch onderzoek (PMO), bedrijfsmaatschappelijk werk, externe vertrouwenspersoon, arbeidsdeskundig onderzoek en tweede-spoor re-integratietrajecten. Afname geschiedt op basis van de in de inschrijving geoffreerde maximumtarieven en uitsluitend na akkoord van de gemeente.
329257-2026 - Mededinging
Nederland – Gezondheidsdiensten – ARBODIENSTVERLENING 2026-2028
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ARBODIENSTVERLENING 2026-2028
Interne identificatiecode: 2026/115
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85100000 Gezondheidsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85141000 Diensten verleend door medisch personeel, 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde, 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: