2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Payrolldiensten
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor payrolldienstverlening ten behoeve van Vitus Zuid. De totale raming van de opdracht bedraag circa € 1.536.000,- per jaar exclusief btw, gebaseerd op historische uitgaven binnen de deelnemende scholen. De totale geraamde waarde is € 6.145.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: KQBD/10032026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze raamovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee (2) jaar. Vitus Zuid heeft eenzijdig de mogelijkheid de raamovereenkomst vervolgens met twee (2) maal één (1) jaar te verlengen.