See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Urzędu Miasta Łodzi oraz miejskich jednostek organizacyjnych w zakresie przyjmowania, sortowania, nadawania, przemieszczania i doręczania w trybie ekonomicznym i pilnym przesyłek listowych rejestrowanych oraz paczek pocztowych, których nadanie jest konieczne u operatora wyznaczonego oraz zwracania tych przesyłek do Zamawiające
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Urzędu Miasta Łodzi oraz miejskich jednostek organizacyjnych, wskazanych w załączniku nr 1 do opisu przedmiotu zamówienia, w zakresie przyjmowania, sortowania, nadawania, przemieszczania i doręczania w trybie ekonomicznym i pilnym przesyłek listowych rejestrowanych oraz paczek pocztowych, których nadanie jest konieczne u operatora wyznaczonego oraz zwracania tych przesyłek do Zamawiającego po wyczerpaniu możliwości ich doręczenia lub wydania odbiorcy. Świadczenie usług pocztowych będzie realizowane na zasadach określonych w powszechnie obowiązujących przepisach prawa wraz z usługą odbioru przesyłek od Zamawiającego i miejskich jednostek organizacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji oraz we wzorze umowy (Załącznik nr 3 do Zaproszenia do negocjacji).
Vorherige Bekanntmachung: 766980-2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DOM-WZP-III.271.135.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje także możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 31 ust. 2 ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w wysokości dodatkowych 30% całkowitej wartości przedmiotu zamówienia w przypadku zwiększenia potrzeb Urzędu Miasta Łodzi lub miejskich jednostek organizacyjnych wymienionych w załączniku nr 1 do umowy w zakresie przedmiotu umowy. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji.