2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke overeenkomsten externe inhuur
Beschreibung: Tijdelijk directe inhuurovereenkomsten met bestaande externe inhuur. De sinds 2022 door HDSR gecontracteerde intermediair is failliet verklaard. Per direct is tussenoplossing nodig om de bestaande inhuurovereenkomsten voort te kunnen zetten en daarmee de bedrijfscontinuïteit te waarborgen. We doen hierbij beroep op de dwingende spoed (art. 2.32 lid 1c): het moment van faillissement heeft HDSR niet kunnen voorzien en het faillissement is ook niet aan HDSR te wijten. Hiermee is er een causaal verband tussen de onvoorziene gebeurtenis en de dwingende spoed. Per afzonderlijke inhuurovereenkomst worden 1 op 1 de bestaande afspraken vastgelegd in een tijdelijke inhuurovereenkomst tussen de betreft marktpartij en HDSR. De betreffende bestaande inhuurovereenkomsten zijn in oorsprong correct aanbesteed. Het betreft een tijdelijke situatie die naar verwachting uiterlijk het tweede kwartaal van 2027 eindigt. HDSR is op dit moment bezig met de voorbereidingen van een nieuwe aanbesteding. Betreft in totaal 55 inhuurkrachten. Bij de gunning in deze publicatie hebben wij vanwege pragmatische redenen onszelf als gegunde partij vermeld en in de bijlage een overzicht toegevoegd van de betreffende opdrachtnemers. De vermelde definitieve waarde betreft een inschatting. Wij kunnen nu geen definitief bedrag vermelden omdat deze nog afhankelijk is van of van toepassing zijnde verlengingen wel of niet worden geëffectueerd. Voor nieuwe inhuuruitvragen gedurende deze tijdelijke situatie is een DAS ingesteld. Zie hiervoor Tenderned-publicatie 582412.
Interne Kennung: DM2089984
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tijdelijk directe inhuurovereenkomsten met bestaande externe inhuur. Voor elke afzonderlijke bestaande inhuur wordt beroep gedaan op de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging. Middels onderhavige publicatie doen we melding van alle 55 afzonderlijke gunningen. De sinds 2022 door HDSR gecontracteerde intermediair is failliet verklaard. Per direct was toen een tussenoplossing nodig om de bestaande inhuren voort te kunnen zetten en daarmee de bedrijfscontinuïteit te kunnen waarborgen. We doen hierbij beroep op de dwingende spoed (art. 2.32 lid 1c): het moment van faillissement heeft HDSR niet kunnen voorzien en het faillissement is ook niet aan HDSR te wijten. Hiermee is er een causaal verband tussen de onvoorziene gebeurtenis en de dwingende spoed. Vanwege de onvoorspelbaarheid van de ontstane situatie heeft HDSR niet de voorgeschreven termijn van de reguliere aanbestedingsprocedures kunnen toepassen, zelfs de verkorte termijn waren hiervoor te lang. Per afzonderlijke inhuur worden 1 op 1 de bestaande afspraken vastgelegd in een tijdelijke inhuurovereenkomst tussen ingehuurde en HDSR.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Tijdelijk directe contractering van bestaande inhuurkrachten. De sinds 2022 door HDSR gecontracteerde intermediair is failliet verklaard. Per direct was toen een tussenoplossing nodig om de bestaande inhuren voort te kunnen zetten en daarmee de bedrijfscontinuïteit te kunnen waarborgen. We doen hierbij beroep op de dwingende spoed (art. 2.32 lid 1c): het moment van faillissement heeft HDSR niet kunnen voorzien en het faillissement is ook niet aan HDSR te wijten. Hiermee is er een causaal verband tussen de onvoorziene gebeurtenis en de dwingende spoed. Vanwege de onvoorspelbaarheid van de ontstane situatie heeft HDSR niet de voorgeschreven termijn van de reguliere aanbestedingsprocedures kunnen toepassen, zelfs de verkorte termijn waren hiervoor te lang. Per afzonderlijke inhuur worden 1 op 1 de bestaande afspraken vastgelegd in een tijdelijke inhuurovereenkomst tussen ingehuurde en HDSR. Het betreft 55 inhuurkrachten.
Interne Kennung: 1