329340-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft – „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej na terenie Nadleśnictwa Gołdap w roku 2026 w ramach projektu: „Zarządzanie migracją żubra we wschodniej Polsce”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej na terenie Nadleśnictwa Gołdap w roku 2026 w ramach projektu: „Zarządzanie migracją żubra we wschodniej Polsce”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej obejmujące prace polegające na uprawie roli, łąk, pastwisk i poletek łowieckich do wykonania na terenie Nadleśnictwa Gołdap w roku 2026 w ramach projektu „Zarządzanie migracją żubra we wschodniej Polsce” nr. FEPW.02.03-IW.01-0003/24 finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021 -2027 oraz zakup nasion do wysiewu
Vorherige Bekanntmachung95764-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77110000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Agrarproduktion, 03111000 Saatgut, 03111700 Gemüsesamen
5. Los
LosLOT-0002
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej na terenie Nadleśnictwa Gołdap w roku 2026 w ramach projektu: „Zarządzanie migracją żubra we wschodniej Polsce