2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud Klomperweg 175
Beschreibung: De onderhoudswerkzaamheden aan het groen vinden plaats op het terrein van voormalig Pro Persona, Klomperweg 175 te Lunteren Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onderhoud beplanting; b. Onderhoud gazon; c. Onderhoud bomen; d. Onderhoud asfalt en element verhardingen; e. Onderhoud hekwerk; f. Onderhoud waterpartij; g. Onderhoud overig terreinmeubilair; h. Onderhoud invasieve exoten. De omvang in geld bedraagt gemiddeld € 70.000,= per jaar
Interne Kennung: I250400012 / 2025EDE02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdopdracht
Beschreibung: Zie hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1
329359-2025 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Groenonderhoud Klomperweg 175
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud Klomperweg 175
Interne identificatiecode: I250400012 / 2025EDE02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Hoofdopdracht
Beschrijving: Zie hoofdopdracht.
Interne identificatiecode: 1