See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa bazy danych medycznych oraz rozbudowę systemu podpisów elektronicznych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę licencji Oracle (lub równoważnej), wykonanie audytu środowiska bazodanowego, migrację baz danych, zapewnienie stałego utrzymania środowiska bazodanowego przez okres 36 miesięcy oraz dostawę tabletów wraz licencjami do podpisów cyfrowych z 36 miesięczną opiekę serwisową. Zamówienie obejmuje 2 zakresy: Zakres nr 1: Baza danych medycznych – aktualizacja (licencje i usługi); Zakres nr 2: Rozbudowa systemu do podpisów cyfrowych. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu pn. „Wdrożenie e-usług w Szpitalu Specjalistycznym św. Zofii w Centrum Medycznym „Żelazna” sp. z o.o.” w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Wspierania Odporności. Umowa nr. KPOD.07.03-IP.10-0403/25/KPO/563/2025/405. Termin realizacji zamówienia wynosi do 8 tygodni od dnia zawarcia umowy nie później jednak niż do dnia 29.05.2026
Interne Kennung: 98-W-D-02-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Zakres nr 1 Baza danych medycznych – aktualizacja (licencje i usługi)
Beschreibung: Baza danych medycznych – aktualizacja (licencje i usługi)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72262000 Software-Entwicklung